Vidnova Clinic - медична клініка у Запоріжжі, яка вже більше 10 років дарує своїм пацієнтам здорові усмішки, піклується про красу і молодість шкіри, обличчя та втілює мрії про ідеальне та привабливе тіло.

Vidnova Clinic  - сертифікований медичний центр, що спеціалізується на таких напрямках: 

  • Стоматологія. Збереження здоров’я зубів, лікування зубів - пріоритет роботи клініки. Стоматологія Vidnova надає комплексний перелік стоматологічних послуг: лікування зубів під мікроскопом, КТ - діагностика, лікування кореневих каналів, безболісне видалення, імплантація, протезування, встановлення мостів, коронок, вінірів, корекція прикусу, відбілювання, професійна гігієна, дитяча стоматологія.

  • Косметологія.Vidnova пропонуєвесь комплекс косметологічних процедур для краси та омолодження обличчя і тіла. Серед них : апаратна, лазерна косметологія, лазерна епіляція, лазерна гінекологія.

  • Пластична хірургія у Vidnova Clinic відома своїми вражаючими результатами  пластики обличчя, грудей, тіла. У клініці працюють відомі в Україні пластичні хірурги, до яких приїжджають пацієнти з усієї країни та навіть з-за кордону. 

  • Лор- послуги. Усі види ЛОР-послуг: консультації, лікування, хірургія. Все це доступно у сучасному медичному центрі Vidnova Clinic за адерсою Гончаренка, 26.

  • Гінекологія. Клініка Vidnova застосовує передові технології та методики лікування, зокрема лазерну гінекологію. Лазерне лікування гінекологічних захворювань, інтимне омолодження та ефективне вирішення гінекологічних проблем (нетримання сечі) - все це доступне у нашій клініці.

Серед численних медичних центрів Запоріжжя клініка Vidnova вирізняється високим рівнем професіоналізму, новітнім обладнанням та індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Тому за більш ніж 10 років роботи все стала сімейним медичним центром. Переваги лікування у Vidnova Clinic

Кваліфіковані спеціалісти: Наші лікарі мають великий досвід роботи та регулярно вдосконалюють свою майстерність.

Сучасне обладнання: Клініка оснащена сучасним медичним обладнанням, що дозволяє виконувати всі процедури максимально ефективно та безболісно.

Індивідуальний підхід: У клініці Vidnova з особливою турботою ставляться до кожного пацієнта, розробляють індивідуальні плани лікування.

Комфорт та доброзичливість: Наша мета – створити атмосферу довіри та комфорту для кожного, хто звертається до нас.