Стоматологія Vidnova Clinic за більш ніж 10 років роботи подарувала здорові та щасливі усмішки усім, хто звернувся в клініку. 

Стоматологія Vidnova - одна з відомих клінік міста, де лікарі працюють за цифровим медичним протоколом та дотримуються європейських стандартів лікування.

Послуги стоматології Vidnova Clinic :

  • КТ-діагностика, 

  • Лікування зубів та ясен - лікування карієсу, лікування кореневих каналів, перепломбування каналів, лікування захворювань ясен, лікування зубів під мікроскопом, лікування уві сні (під седацією). 

  • Хірургія, мікрохірургія  - видалення зубів, пластика вуздечки губ та язика кісткова пластика, 

  • Імплантація - встановлення зубних імплантів, усі види імплантації виконують досвідчені імплантологи,

  • Протезування зубів - встановлення мостів, коронок, протезування на імплантах.

  • Відновлення естетики - художня реставрація зубів, вініри, професійна гігієна відбілювання зубів, вирівнювання зубів брекетами, елайнерами та іншими ортодонтичними конструкціями.

  • Дитяча стоматологія - лікування карієсу молочних зубів, виправлення прикусу, безпечне та безболісне видалення (ЛИШЕ за медичними показаннями!)

Якщо найкраща стоматологія з широким переліком послуг, то це стоматологія Vidnova

Для того, аби знайти такого спеціаліста як найкращий стоматолог у Запоріжжі сьогодні не потрібно приймати ніяких кардинальних мір та тим більше витрачати купу часу на пошуки. Для цього варто завітати до стоматології Vidnova (Віднова) та обрати собі спеціаліста. У стоматологічній клініці пацієнтам на найвищому рівні надаємо повний комплекс стоматологічних послуг різного ступеню складності. Беремося за вирішення проблем не лише у дорослих пацієнтів, але й у дітей.

Основні переваги стоматології  Vidnova

Першою та вагомою перевагою стоматології Vidnova, звісно, є наші висококласні фахівці. Ми зробили все для того, аби під одним дахом зібрати чудову команду професіоналів своєї справи, а також висококомпетентних стоматологів, котрі повсякчас готові до успішного розв'язання навіть дуже складних завдань. Уся команда стоматологіїVidnova– справжні перфекціоністи, які наслідують філософію «зробити усмішку пацієнта ідеальною». Перелік переваг нашої стоматології додатково доповнюють наступні:

1.Лікування без болю. Надаємо можливість лікувати зуби без будь-якого болю, адже комфорт пацієнтів для нас понад усе. Наші лікарі мають справді багаторічний досвід роботи, маємо обладнання останнього покоління та дотримуємось лише світових протоколів лікування. Усе це в комплексі дозволяє відпочивати кожному пацієнту, допоки лікарі чаклують над усмішками, проводячи необхідні маніпуляції.

2.У роботі ми використовуємо лише обладнання від світових виробників.

3.У нас можливо проводити лікування під комп’ютерною анестезією STA для лікування уві сні або як його ще називають седація. Якщо ви хочете аби ваш візит до стоматолога не викликав у вас стресу та занепокоєння, а також аби візит був якомога комфортнішим для ваших дітей, залюбки вам у цьому допоможемо.

4.До кожного пацієнта ми застосовуємо індивідуальний підхід з гарантією високого рівня медичного сервісу. Після консультації з діагностикою наші лікарі-стоматологи займаються створенням індивідуального плану лікування, аби в результаті досягти ідеального очікуваного результату.

5.І, наостанок, злагоджена робота наших спеціалістів дає змогу значно скоротити час проведення всіх маніпуляцій. Спеціалісти стоматології Vidnova люблять коли ви посміхаєтеся, тому задля досягнення здорової й білосніжної усмішки, звертайтеся. Будемо раді допомогти!